הריון

דרך הלב שלי היא יוגה לנשים. יוגה, הרוב מכירים אותה כתרגול פיזי של שילוב תנוחות ומתיחות. אך היא הרבה מעבר לזאת. יוגה הוא בעיקר תרגול רוחני המתמקד בנשימות, בהרפיה, במודעות, באנרגיה ובמדיטציה. דרך היוגה נתחבר בהקשבה להוויה הנשית, לגוף הנשי, להורמונים ולמחזוריות המשתנה בהתאם לתקופות החיים: ווסת, פוריות, הריון, אחרי לידה, גיל המעבר והגיל השלישי.

צליל

הריון

החיבור בין קסם ההריון לקסם היוגה משתלב באופן טבעי, לפעמים מרגיש לי כאילו נולדו להם יחד.  זה לא סוד שתקופת ההריון שלך תהיה מלאה בשינויים פיזיים, הורמונליים ורגשיים, תקופה של היכרות וחיבור מחדש. תרגולי היוגה להריון נוצרו בדיוק לשם כך. להקל על מגוון התופעות

אותן תחווי במהלך התקופה, להתחבר לגוף, לנפש, לצלול פנימה ולהכין את הגוף לתהליך לידה מכל סוג שתרצי ותבחרי.

מתרגלות שמדי שבוע מצטרפות לקהילת המתאמנים שלי לא מפסיקות להעיד שהיוגה בהיריון העצימה אותן, הרגיעה וסייעה להן גם לזמן הלידה.

מתוך מגוון עשיר של הדרכות ואימוני יוגה – הסטודיו שלי מציע גם שיעורי יוגה להיריון און-ליין, גם קבוצות פרונטליות ואינטמיות. וגם שיעורים פרטיים בזמנים שונים ונוחים.

התרגולים הן רכים ומשולבים עם הכנה ללידה:

  • חיזוק הגוף בזמן ההריון ולקראת הלידה
  • תנועתיות באגן
  • דמיון מודרך ככלי חשוב בתהליך ההריון
  • מרחב המעמיק את החיבור שלך עם גופך ועם תינוק

 

זה הזמן שלך לקחת חמצן, לנשום, לשחרר, להתחזק ולהתגמש – הצטרפי אליי ואלינו לתרגולי היוגה – מוזמנת להשאיר לי פרטים כדי לקבל לו״ז מפורט ופרטים נוספים על יוגה הריון.

לו"ז לשיעורי יוגה הריון בזום:

יום שני 19:00

יום רביעי 19:00

יום שישי 11:30

מחיר לשיעור בודד 60 ₪
חופשי חודשי לחודש 350 ₪
לפרטים והרשמה .

קורס הכנה ללידה

בנוסף אני מדריכת הכנה ללידה לזוגות וקבוצות בשיטת “פשוט ללדת” (היפנוברתינג’).

גישה מופלאה בה נשים יולדות את ילדיהם ברוגע, אהבה וחגיגה. בעצם שאת מקבלת את הלידה ולא מתנגדת אליה, דרך הרפייה עמוקה, את מייצרת הורמונים שמקדמים את הלידה בדרך בטוחה, נעימה ומעצימה. ואפילו מענגת- כן אפשר לחוות לידה אורגזמית! בגישה זו אנו סומכות על הגוף שלנו שיודע ללדת ועל התינוקות שלנו שיודעים להיוולד. נלמד יחד טכניקות מדהימות של העצמה עצמית, דמיון מודרך, נשימות מותאמות להריון וללידה, תנועה, ויידע שיסיע לך ללידה ולכל החיים.  

מועד פתיחת הקורס הבא בתל אביב/זום:

אפריל 2021 – הקורסים כרגע רק באופן פרטי

2200 ₪ לזוג לחמישה מפגשים בקבוצה.

כולל ספר, חוברת וקבצי שמע

רוצה לשמוע עוד על הקורס? השאירי לי פרטים

× היי:)