שיעורי יוגה

דרך הלב שלי היא יוגה לנשים. יוגה עושים הרבה אנשים בעולם, אך לא כולם חיים אותה כדרך חיים. הרוב מכירים אותה כתרגול פיזי של שילוב תנוחות ומתיחות. אך היא הרבה מעבר לזאת. בעיקר היא תרגול רוחני המתמקד בנשימות, בהרפיה, במודעות, באנרגיה ובמדיטציה. דרך היוגה נתחבר בהקשבה להוויה הנשית, לגוף הנשי, להורמונים ולמחזוריות המשתנה בהתאם לתקופות החיים: ווסת, פוריות, הריון, אחרי לידה, גיל המעבר והגיל השלישי.

צליל

שיעורי יוגה

שיעורי יוגה מותאמים לכל שלבי חייה של האישה, מחזוריות, ביוץ, ווסת, הריון, לידה, אחרי לידה, טיפולי פוריות, גיל המעבר, גיל שלישי.

אני מציעה שיעורים בקבוצות, שיעורים פרטים און ליין או פרונטלי בת”א וחולון.

השיעורים הפרטיים יאפשרו לך להעמיק את התרגול בהתאם לזמן ולמקום שהגונפש שלך זקוקים. יש לי המון ידע וכלים ללוות תהליכים אישיים ולהעצים נשים וזוגות בתהליכי המחזוריות הנשית, הבאת ילדים לעולם, גיל המעבר והגיל השלישי.

שיעורי היוגה שאני מציעה

יוגה הריון

החיבור בין קסם ההריון לקסם היוגה משתלב באופן טבעי. תרגולי היוגה להריון מקלים על מגוון תופעות הנלוות להריון ומכינות אותך לרגעי הלידה.

יוגה אחרי לידה

הלידה משפיעה על גופך ונפשך והשרירים אחרי לידה עדיין רכים וחלשים מרגיל. תרגול קשוב ומותאם למצב יעזור לך בשיקום , חיזוק ולהתמודד עם כניסה של תינוק חדש לחייך.

יוגה טיפולי פוריות

זהו זמן מאתגר לאישה. הכלים הנהדרים של היוגה יאפשרו לך לבנות אי של שפיות בכל הכאוס ההורמונלי וההתערבויות הרפואיות. התרגול יעניק לך חוזק נפשי ורוגע ובכך יקל על התהליך.

בואי לשמוע ממני עוד ובקרוב נדבר

× היי:)