אחרי לידה

דרך הלב שלי היא יוגה לנשים. יוגה, הרוב מכירים אותה כתרגול פיזי של שילוב תנוחות ומתיחות. אך היא הרבה מעבר לזאת. יוגה הוא בעיקר תרגול רוחני המתמקד בנשימות, בהרפיה, במודעות, באנרגיה ובמדיטציה. דרך היוגה נתחבר בהקשבה להוויה הנשית, לגוף הנשי, להורמונים ולמחזוריות המשתנה בהתאם לתקופות החיים: ווסת, פוריות, הריון, אחרי לידה, גיל המעבר והגיל השלישי.

צליל

אחרי לידה

הלידה משפיעה על גופך ונפשך. ההורמונים הנעימים שהיו בהריון יורדים הגוף נפתח ומתרכך בהריון, והשרירים עדיין רכים וחלשים מהמצב הרגיל.. 

הקורס האינטרנטי שלי, “יוגה-ריבוזו”, תומך בך בתקופה שאחרי לידה ומאפשר לך להשתקם ולהתחזק. בזמן ובקצב שלך. הגישה משלבת את שתי העולמות מהן צמחתי בשנים האחרונות, יוגה וריבוזו (הצעיף המקסיקני).

סרטוני היוגה המורכבים מתרגולים מגוונים, ומותאמים לכל אחת, יאפשרו לך לחזק בהדרגה את הגוף, ובאמצעות השימוש בריבוזו ככלי נהדר להקלה על עצמאות האגן, תוכלי לסגור את עצמות הגוף חזרה פנימה ולתרגל מדי יום.

הקורס כולל כ- 30 סרטונים שבהם אני מסבירה איך לשלב את התרגילים הפשוטים ביום יום שלך, לבד או ביחד עם התינוק והכל במקביל למטלות הרבות שלך, גם כשנראה שאין לך רגע לזה.

תשמחי לגלות שיש המון תרגילים שתוכלי לשלב בזמן הנקה, הרדמה, תנועות מגע יחד עם התינוק יעניקו לו בטחון ועונג רב.

רכישת הקורס – ניצול זמן מושלם.

– 30 תרגולים קצרים ומקצועיים שיוכלו לשמש אותך לאחר כל לידה

– לצפייה מכל מקום ובכל זמן

– הצטרפות לקהילת ״יוגה ריבוזו״ וגישה לרשת נשים תומכות ותרגולים קצרים נוספים

 אני מאחלת לך מזל טוב ושתמיד תמצאי את הזמן לעצמך –  כי מאחורי כל תינוק שמח עומדת אימא שטוב לה

לרכישת הקורס הייחודי ״יוגה ריבוזו״ לאחר לידה

יש לך שאלה? משהו לא ברור?תשאירי פרטים ואני אחזור בהקדם

יוגה ריבוזו קורס אונליין הראשון מסוגו בואי לראות

× היי:)